проєкти

Проєкти, реалізовані за підтримки
"Школи сучасної онкології"

загалом реалізовано більше 20 наукових заходів
конференція
"Пухлини голови та шиї –
нові перспективи терапії для України"
Дати проведення: 25-26 листопада 2021 року
На конференції обговорили деякі хірургічні технології, в тому числі електро-хіміотерапію (клініпорацію) - метод протипухлинного лікування, який є абсолютно новим і ніколи не застосовувся в Україні, але зараз буде доступним для онкологіч- них клінік, а також питання сучасної імунотерапії, таргетной і хіміотерапії пухлин голови та шиї.

конгрес
"Рак у молодих пацієнтів – проблеми профілактики, скринінгу, лікування, фертильність і реабілітації"
Дати проведення: 20-29 травня 2021 року
В рамках конгресу, який пройшов у форматі віртуальних наукових лекцій, презентацій, відеофільмів і дискусій, ми обговорили не тільки найбільш актуальні медичні та біологічні проблеми, а й соціальне значення злоякісних пухлин у молодого населення нашої країни.

семінар
Цикл науково-практичних онлайн семінарів
Дати проведення: 2021 рік
На семінарах обговорили теоретичні та практичні питання терапії місцево-поширеного і метастатич- ного ER (+) HER / 2 (-) раку молочної залози, проблеми раку у молодих фертильних жінок. До наукового і освітнього проекту були залучені провідні онкологи України, а також фахівці суміжних спеціальностей, які беруть участь в лікуванні та реабілітації онкологічних пацієнтів.

конгрес
"1-й МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОНГРЕС ОНКОЛОГІЇ ТА ДЕРМАТОЛОГІЇ"
Дати проведення: 16-17 жовтня 2020 року
На конгресі обговорювалися: профілактика, скринінг, рання діагностика злоякісних пухлин шкіри; рідкісні злоякісні пухлини шкіри; локальне лікування злоякісних пухлин шкіри; молекулярна біологія і терапія дисемінованої меланоми шкіри; спадкові пухлини шкіри; нове в хірургії раків шкіри; організація служби онкодерматолога в Україні