Всеукраїнська освітня платформа "Школа сучасної онкології" створила новаторський навчальний план для міжпрофесійного навчання та розвитку. Мета полягає у тому, щоб представники різних онкологічних професій удосконалювали свої навички врамках спільних програм навчання.
Нові потреби післядипломної освіти онкологічних кадрів включають навчання фундаментальним та практичним питанням онкології, цифровим навичкам, роботі зі штучним інтелектом, розумінню основ геноміки та персоналізованої медицини.
Ще однією проблемою післядипломної освіти є відсутність доступних посібників з лікування поширених та виліковних видів раку. Найбільш визнані підручники були розроблені такими асоціаціями, як ASCO, NCCN, ESMO та іншими. Ці рекомендації були створені експертами на основі консенсусів щодо міждисциплінарного лікування більшості типів раку. Однак ці посібники не можуть бути повністю реалізовані в країнах з обмеженими ресурсами медичної інфраструктури, обладнання, ліків та людських ресурсів і тому є нагальна потреба адаптувати керівні принципи до місцевих умов, що і буде зроблено в рамках освітньої програми Школи сучасної онкології.
Перевага досвіду не в тому, щоб лікувати, як усі, а в тому, щоб лікувати мудро – наполягав Вільям Ослер.