Про школу сучасної онкології

НАВЧАННЯ ЗАРАДИ ПРОГРЕСУ
Школа прагне надати лікарям можливість спілкуватися та навчатись за допомогою інтерактивних живих сесій та дискусійних заходів.
Кандидат медичних наук Костянтин Ковальов, співзасновник «Всеукраїнської освітньої платформи Школа сучасної онкології»
НАВЧАННЯ ЗАРАДИ ПРОГРЕСУ
Якщо вам не подобається сьогоднішня післядипломна освіта, зачекайте трохи – скоро все зміниться.
За допомогою спеціальної цифрової платформи та інструментів телемедицини Школа сучасної онкології буде періодично скликати у мережі віртуальні консультативні поради та багатопрофільні консиліуми медичних фахівців. Для лікарів це дасть можливість консультуватися зі своїми колегами, запитувати другу думку групи експертів, безпечно обмінюватися медичною інформацією, радіологічними та патологічними зображеннями відповідно до законодавчої бази України щодо захисту індивідуальних даних. Це також дозволяє створити банк складних клінічних випадків, який згодом можна використовувати для подальшого навчання лікарів.
Спеціальна платформа Школа сучасної онкології поєднує онлайн-компонент з особистими семінарами як для самостійного навчання, так і для підвищення кваліфікації викладачів.
Онлайн метод є ключовим, оскільки він максимально забезпечує доступність отримання спеціалізованих знань у галузі боротьби з раком для всіх членів мережі.
Ми вітаємо зворотній зв’язок і відгуки учасників вебінарів, що до того, як краще використовувати онлайн-навчання та інші форми для задоволення професійних потреб онкологічної спільноти.
Віртуальна освітня платформа «Школа сучасної онкології» може стати величезним потенціалом, покликаним задовільнити високі потреби в освіті, навчанні та професійному розвитку онкологів та інших фахівців, які беруть участь у лікуванні онкологічних пацієнтів.
За сталої ресурсної підтримки мережа може революційним чином змінити ситуацію на краще у наданні можливостей для післядипломної освіти та професійної підготовки лікарів усіх спеціальностей.
На спеціальній платформі Школа прагне надати лікарям можливість спілкуватися та навчатись за допомогою інтерактивних живих сесій та дискусійних заходів.
Якщо вам не подобається сьогоднішня післядипломна освіта, зачекайте трохи – скоро все зміниться.